شعار ما همیشه " تا بی نهایت در کنار شمائیم " خواهد بود ...

شرکت طراحی سایت پایه ریز

موقعیت : پـایــه ریـــز » شرکت طراحی سایت پایه ریز

در مورد ما بیشتر بدانید

شرکت طراحی سایت پایه ریز

 

در جهاني که با همه گستردگي ها، امروزه به لطف فراگير شدن ابزار اطلاع رساني، دهکده جهاني ناميده مي شود، نمي توان جزيره اي جدا و منزوي بود و بايد با حرکت تدريجي دنيا از حالت کشوري و منطقه اي به سوي جهاني شدن، همراه شد که در غير اين صورت فاصله امروز جهان سوم با دنياي پيشرفته غير قابل جبران خواهد بود.

تيم پايه ريز از سال 1390با هدف خدمات وب پا به عرصه نت نهاد و با مديريت آقاي فرهاد فرخي فر فعاليت خود را بر طراحي وب سايت متمرکز نمود.

 

تيم پايه ريز در همين راستا با عزم قوي تمام تلاش خود را بر اين موضوع گذارده تا شرکت ها از تجارت کوچک و سنتي که بسته به شرايط و ظوابطي محدود بوده به سمت دنياي تجارت همه جانبه الکترونيک و مدرن سوق دهد.

 

براي تحقق اين امر تيم پايه ريز با استفاده از سيستم هاي اتوماسيون فروش، فروش از طريق وب، فروشگاه هاي اينترنتي، ايجاد و راه اندازي وب سايت هاي شخصي و شرکتي توانسته به اين آرمان مهم ” تجارت الکترونيک ” برسد.

 

کليت کار تيم پايه ريز از نامش مشخص است و فقط و فقط براي شروع يک کسب و کار در فضاي اينترنت پايه ريزي مي کند و شرکت شما را براي ترقي در اين راه پر فراز و نشيب اماده و هموار مي کند و در کل اين راه با شما هراه خواهد بود.

 

تيم پايه ريز همواره مشتري مدار بودن را در اولويت قرار داده و متاسب با خواسته هاي مشتريان قدم ميگذارد و براي همين امر چنديت بسته طراحي سايت آماده کرده ايم تا متناسب با بودجه مشتري وب سايتي مناسب طراحي کنيم.

 

روند پیشرفت پروژه

 • آشنایی و ایده پردازی

  در اولین دیدار ما با مشتری ابتدا دلیل راه اندازی وب سایت را پرسیده و متناسب با نیاز مشتری مشاوره داده و راهنمایی می کنیم تا چه نوع وب سایتی داشته باشد که نیازشان را تامین کند .
  سپس طرح اولیه را بر روی کاغذ ترسیم کرده تا دید اولیه نسبت به وب سایت را داشته باشیم .
  در نهایت قرارداد اولیه تنظیم می شود.

 • طراحی گرافیکی سایت

  در فاز دوم تیم پایه ریز طرح ترسیم شده + موارد خواسته شده + موارد مورد نیاز طرح ( از دید طراح) را بصورت تصویر با استفاده از نرم افزار های گرافیکی طراحی می شود .
  سپس طرح گرافیکی برای کارفرما ( مشتری ) ارسال خواهد شد تا اصلاحیات نیاز را ابلاغ نماید .
  سپس ویرایش های خواسته شده انجام می شود حال دوباره طرح را ارسال میکنیم تا تائید نهایی را دریافت کنیم و پس از تائید طرح گرافیکی آماده فاز سوم می شود.

 • تبدیل تصویر به کد و برنامه نویسی

  در فاز سوم طرح گرافیکی به طرح کد شده تبدیل می شود تا تمامی دستگاه های هوشمند اعم از کاپیوتر , تبلت و موبایل توانایی نمایش وب سایت شما را داشته باشند.
  همچنین در این فاز قسمت مهم یک وب سایت که شامل نمایش محصولات و فروش آنلاین و ارائه خدمات آنلاین بصورت استاندارد تکمیل و برنامه نویسی می شود.

 • پیاده سازی پروژه

  در فاز چهارم پس از تائید مدیر عامل , تیم پایه ریز سایت را بر روی سرور نصب می کند و محتوای دریافت شده از طرف کارفرما را در آن قرار داده می دهیم .
  حال برای کارفرما درخواست بررسی وب سایت ارسال می شود تا وب سایت تکمیل شده را بررسی کرده و اشکالات طرح را ابلاغ نماید .

 • تحویل پروژه و آغاز فعالیت

  در فاز آخر پروژه به کارفرما تحویل داده می شود و طی یک جلسه نحوه کار با سیستم و همچنین نحوه وبمستری آموزش داده خواهد شد.

 • ادامه همکاری و توسعه

  تحویل پروژه به معنای اتمام کار نیست , بلکه آغاز تعهد تیم پایه ریز نسبت به خدمات ارائه شده به مشتری میباشد.
  در تمام مدت به مشتریان آموزش , راهنمایی و پشتیبانی خواهیم داد تا روند رو به پیشرفت در تجارت الکترونیک داشته باشند.