شعار ما همیشه " تا بی نهایت در کنار شمائیم " خواهد بود ...

درباره پایه ریز

موقعیت : پـایــه ریـــز » درباره پایه ریز

در مورد ما بیشتر بدانید

درباره پایه ریز

در جهانی که با همه گستردگی ها، امروزه به لطف فراگیر شدن ابزار اطلاع رسانی، دهکده جهانی نامیده می شود، نمی توان جزیره ای جدا و منزوی بود و باید با حرکت تدریجی دنیا از حالت کشوری و منطقه ای به سوی جهانی شدن، همراه شد که در غیر این صورت فاصله امروز جهان سوم با دنیای پیشرفته غیر قابل جبران خواهد بود.

 

گروه پایه ریز از سال 1390با هدف خدمات وب پا به عرصه نت نهاد و با مدیریت آقای فرهاد فرخی فر فعالیت خود را بر طراحی وب سایت متمرکز نمود.

 

گروه پایه ریز در همین راستا با عزم قوی تمام تلاش خود را بر این موضوع گذارده تا شرکت ها از تجارت کوچک و سنتی که بسته به شرایط و ظوابطی محدود بوده به سمت دنیای تجارت همه جانبه الکترونیک و مدرن سوق دهد.

 

برای تحقق این امر گروه پایه ریز با استفاده از سیستم های اتوماسیون فروش، فروش از طریق وب، فروشگاه های اینترنتی، ایجاد و راه اندازی وب سایت های شخصی و شرکتی توانسته به این آرمان مهم ” تجارت الکترونیک ” برسد.

 

کلیت کار گروه پایه ریز از نامش مشخص است و فقط و فقط برای شروع یک کسب و کار در فضای اینترنت پایه ریزی می کند و شرکت شما را برای ترقی در این راه پر فراز و نشیب آماده و هموار می کند و در کل این راه با شما همراه خواهد بود.

 

گروه پایه ریز همواره “ مشتری مدار ” بودن را در اولویت قرار داده و متناسب با خواسته های مشتریان قدم میگذارد و برای همین امر چندین بسته طراحی سایت آماده کرده  تا متناسب با بودجه مشتری وب سایتی مناسب طراحی کند.

 

روند پیشرفت پروژه

 • آشنایی و ایده پردازی

  در اولین دیدار ما با مشتری ابتدا دلیل راه اندازی وب سایت را پرسیده و متناسب با نیاز مشتری مشاوره داده و راهنمایی می کنیم تا چه نوع وب سایتی داشته باشد که نیازشان را تامین کند .
  سپس طرح اولیه را بر روی کاغذ ترسیم کرده تا دید اولیه نسبت به وب سایت را داشته باشیم .
  در نهایت قرارداد اولیه تنظیم می شود.

 • طراحی گرافیکی سایت

  در فاز دوم تیم پایه ریز طرح ترسیم شده + موارد خواسته شده + موارد مورد نیاز طرح ( از دید طراح) را بصورت تصویر با استفاده از نرم افزار های گرافیکی طراحی می شود .
  سپس طرح گرافیکی برای کارفرما ( مشتری ) ارسال خواهد شد تا اصلاحیات نیاز را ابلاغ نماید .
  سپس ویرایش های خواسته شده انجام می شود حال دوباره طرح را ارسال میکنیم تا تائید نهایی را دریافت کنیم و پس از تائید طرح گرافیکی آماده فاز سوم می شود.

 • تبدیل تصویر به کد و برنامه نویسی

  در فاز سوم طرح گرافیکی به طرح کد شده تبدیل می شود تا تمامی دستگاه های هوشمند اعم از کاپیوتر , تبلت و موبایل توانایی نمایش وب سایت شما را داشته باشند.
  همچنین در این فاز قسمت مهم یک وب سایت که شامل نمایش محصولات و فروش آنلاین و ارائه خدمات آنلاین بصورت استاندارد تکمیل و برنامه نویسی می شود.

 • پیاده سازی پروژه

  در فاز چهارم پس از تائید مدیر عامل , تیم پایه ریز سایت را بر روی سرور نصب می کند و محتوای دریافت شده از طرف کارفرما را در آن قرار داده می دهیم .
  حال برای کارفرما درخواست بررسی وب سایت ارسال می شود تا وب سایت تکمیل شده را بررسی کرده و اشکالات طرح را ابلاغ نماید .

 • تحویل پروژه و آغاز فعالیت

  در فاز آخر پروژه به کارفرما تحویل داده می شود و طی یک جلسه نحوه کار با سیستم و همچنین نحوه وبمستری آموزش داده خواهد شد.

 • ادامه همکاری و توسعه

  تحویل پروژه به معنای اتمام کار نیست , بلکه آغاز تعهد تیم پایه ریز نسبت به خدمات ارائه شده به مشتری میباشد.
  در تمام مدت به مشتریان آموزش , راهنمایی و پشتیبانی خواهیم داد تا روند رو به پیشرفت در تجارت الکترونیک داشته باشند.